Альфонс Муха. Модерн та коди масонів

Запис

Про подію

Розкішні жінки з довгим волоссям в обрамленні візерунків та квітів на картинах Альфонса Мухи – втілення мрії як чоловіків, так і жінок. Перші хотіли б бачити поряд із собою таких красунь, а другі – бути схожими на них.
Сама Сара Бернар настільки захоплювалася творчістю художника, що запросила його стати головним оформлювачем афіш для її театру, і пізніше, завдяки їй, плакати та афіші Альфонса Мухи стали цінуватися як високе мистецтво! Ну, чим це не мрія?

Але головною мрією митця була свобода слов’янських народів. Так, якщо мріяти, то масштабно і про важливе.

Тому найграндіознішою роботою Альфонса стала серія «Слов’янська епопея» – проект, над яким Муха працював близько 20 років, і в якому втілив ідеї єдності слов’янських народів.

Яку мрію переслідував творець коли став членом масонської ложі та який сенс вкладав у масонські символи у своїх роботах? Відповіді на ці та інші запитання ми дізнаємося разом з нашим шанованим спікером Світланою Стоян на лекції, присвяченій творчості всесвітньо відомого художника Альфонса Мухи – «Модерн та коди масонів» 14 грудня.

photo_2021-10-29_15-50-29

Cпікер

stojan-768x775

Світлана Стоян

Доктор філософських наук, доцент КНУ імені Тараса Шевченка, доцент Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, член НСХУ, директор Арт-центру «ALTER EGO».

Це справжня мрія – прийти в найтепліший та найатмосферніший простір Києва Inverium і разом з нашим експертом Світланою Стоян присвятити час спогадам про надзвичайного художника. На лекції цього вечора, насолоджуючись келихом вина, кавою та смаколиками, ви дізнаєтесь:

подробиці життя видатного представника стилю модерн

як мрія та випадок допомогли декоратору та оформлювачу афіш стати всесвітньо відомим художником

що повязувало Альфонса Муху та Поля Гогена

про таємні масонські ритуали та масонські символи в роботах художника

історію створення Альфонсом Мухою грандіозної «Слов’янської епопеї»

секрет популярності художника в наші дні

ТАРИФИ

ЗАПИС ЛЕКЦІЇ
220 UAH

Відеозапис лекції + добра справа

(10% від вартості відеолекції ми перераховвуємо до фонду “Життєлюб”)

Допомога фонду “Життєлюб”

Контакти організатора:
+380636491199
inverium.platform@gmail.com