Бах теж був людиною. Творчий вечір та презентація книги Марії Пустовіт

10 Лютого | 19:00

Про подію

Генії теж плачуть. І сміються. Генії теж люди…
Якщо ви хоч трохи знайомі з музикою, то при згадці його імені вас без сумніву переповнить благоговіння. Ще б пак. Це ж сам Бах! Але навіть якщо ви не є професіоналом у музиці та не розумієте цінності внеску, який зробила ця людина у музичне мистецтво, напевно знаєте, що Йоганн Себастьян Бах – великий композитор та музикант. Одним словом, геній.

Кажуть, у нього був дуже запальний та нестерпний характер, а інакше чому він змінив стільки місць проживання та робіт? А ще він був свого роду революціонером, не дуже шанував суворі правила своїх начальників і часто їх ігнорував. Якось навіть він недовго просидів у в’язниці через порушення зобов’язань перед роботодавцем! А знаєте, яка у нього була улюблена страва? Оселедцеві голови! (Тільки не це!) Гаразд, не дивуйтеся. Швидше за все, це тому, що якось він знайшов там золоті дукати. Погодьтеся, ви б теж полюбили ці голови. 😊

Але ми не розкриватимемо наперед всі секрети. Збережемо інтригу і просто запросимо вас відвідати творчий вечір піаністки, письменниці та блогера – Марії Пустовіт, присвячений життю та творчості Баха.
У програмі вечора відбудеться презентація книги Марії «Бах теж був людиною» та автограф-сессія. Марія – чарівниця і всі її побажання, написані в книзі обовязково здійснюються!

Приходьте, та переконайтесь у цьому самі! Пригощає INVERIA CATERING

b1926e65fac0c74c0f0bd27f6cf3fd57

Cпікер

f874ff10-50c0-4074-8cbb-0813d187d458

Марія Пустовіт

Піаністка,письменниця та блогер. Марія закінчила київську консерваторію та асистентуру. Лауреат міжнародних фортепіанних конкурсів. Видала декілька своїх книг, присвячених біографіям відомих композиторів та будням звичайних музикантів. Струшує пил з бронзових монументів і наполягає на тому, що з композиторами треба товаришувати, а не поважати на відстані.

На вас чекає:

Захоплююча історія: можливість доторкнутися до знань про великого музиканта, і, в той самий час, звичайну людину. Дізнатися про непростий характер Баха і наслідки цього факту для його життя

Тема особистого життя Баха, його оточення та сім’ю, де ви спробуєте розгадати таємницю душі генія та його творчості

Затишна атмосфера простору Inverium у самому серці Києва з келихом вина та в оточенні небайдужих до цікавих подій людей

INVERIA — це безпечне місце!

Наша команда вакцинована на 100%, тому ми продовжуємо працювати не зважаючи на червону зону.

Із 1 листопада карантин посилюється, і тепер масові заходи можна відвідувати за умови одного із наявності у відвідувачів та робітників закладів наступних документів: негативного ПЛР-тесту, експрес-тесту на визначення антигена строком дії 72 години, «зеленого» COVID-сертифіката або документа про одужання.

Бережіть себе та зробіть ваше життя безпечним!

ТАРИФИ

дійсні до 9 лютого 2022 року включно

 Квитки підлягають поверненню. Повернути квитки можна не пізніше, ніж за 2 години до початку події. У разі перенесення дати події, квитки залишаються дійсними на нові дати.

OFFLINE
ВХІД 450 UAH

Квиток

на 1 особу

1 келих вина

+

частування

OFFLINE
ВХІД 800 UAH

Квиток

на 2 особи

2 келихи вина

+

частування

Допомога фонду “Життєлюб”

Місце зустрічі

INVERIA event space, вул. Володимирська 49а

Контакти організатора:
+380636491199
inverium.platform@gmail.com