ГУЧЧІ ТА GUCCI: сім'я і бренд

22 Грудня | 19:00

Про подію

Не кожному сценаристу вдасться вигадати такий драматичний, зітканий із темно-світлих смуг злетів та падінь сценарій…

Так! Ви здогадалися. Ми говоримо про Гуччі.
Бренд – мрія будь-якої модниці – сексуальний і нестримно гламурний. Він пройшов непростий шлях, який так і хочеться екранізувати. Адже такі життєві повороти захоплюють подих!

Все дуже добре починалося: рівно 100 років тому засновник будинку Гуччіо Гуччі, натхненний сумками заможних гостей готелю, де він підробляв, вирішив відкрити власний магазин дорогих аксесуарів. Зазирнувши в майбутнє, згадаємо той факт, що через 40 років сама Жаклін Кеннеді придбає одразу 6 сумок цього бренду! На честь неї навіть названо одну з моделей сумочок. Княгиня Монако Грейс Келлі та чарівна Одрі Хепберн також були цінувальницями Gucci.
Здавалося б, ось він, успіх: найзнаменитіші люди світу є твоїми шанувальниками, а це точно – визнання, тріумф та багатство!
Але за фасадом розкоші, успіху і гламуру ховалася справжнісінька драма, а наприкінці 70-х практично банкрутство… Проте зміни в компанії наприкінці 1980-х років знову піднесли бренд на вершину слави та зробили Gucci одним з найвпливовіших та найприбутковіших модних домів світу.

Що ми бачимо зараз? Нових управлінців, які не мають відомого прізвища, тому, звичайно, не є членами родини Гуччі. Але зважаючи на те, що компанія наразі знову багата і знаменита – ці люди на своєму місці. Що ж сталося? Куди поділися спадкоємці дому Gucci? Чому зараз серед прізвищ управлінців немає Гуччі? Що за історія криється за яскравим брендом, у якого, здавалося б, завжди все мало бути «в ажурі та шоколаді»?
Дізнайтеся 22 грудня на лекції Зої Звиняцьківської у наймоднішому просторі Києва –  INVERIUM!

Пригощає INVERIA CATERING

0827881471ecd0df9173fcaad56c909c

Cпікер

2021-11-09 13.28.22

Зоя Звиняцьківська

Історик моди, fashion-критик, журналістка, культуролог, за освітою мистецтвознавець. Досліджує структури культурних і соціальних кодів, використовуючи моду в якості інструменту дослідження. Запрошений куратор Мистецького Арсеналу, куратор розділу моди серії форумів Dofa.fund. Автор розділу про сучасну моду України в енциклопедії «World dress and fashion» (Berg Publishers, Oxford, UK). Автор книги «In Progress. Fashion in Ukraine since 1991 »(ArtHuss, 2019).

Ви не можете не приєднатися до цієї лекції, якщо хоч трохи цікавитеся модою та її історією, бо там точно буде:

Захоплююча історія зльотів та падінь родини Гуччі та їх послідовників
Факти про те, до чого призводять сімейні свари, коли на кону гроші та слава
Модні тенденції цього
найгламурнішого із гламурних будинків моди: у минулому та зараз
Вино, кава, наймодніший простір Києва Inverium у компанії із найстильнішими людьми
INVERIA — це безпечне місце!

Наша команда вакцинована на 100%, тому ми продовжуємо працювати не зважаючи на червону зону.

Із 1 листопада карантин посилюється, і тепер масові заходи можна відвідувати за умови одного із наявності у відвідувачів та робітників закладів наступних документів: негативного ПЛР-тесту, експрес-тесту на визначення антигена строком дії 72 години, «зеленого» COVID-сертифіката або документа про одужання.

Бережіть себе та зробіть ваше життя безпечним!

ТАРИФИ

 Квитки підлягають поверненню. Повернути квитки можна не пізніше, ніж за 2 години до початку події. У разі перенесення дати події, квитки залишаються дійсними на нові дати.

OFFLINE
ВХІД 550 UAH

Квиток

на 1 особу

1 келих вина

+

частування

OFFLINE
ВХІД 900 UAH

Квиток

на 2 особи

2 келихи вина

+

частування

Допомога фонду “Життєлюб”

Місце зустрічі

INVERIA event space, вул. Володимирська 49а

Контакти організатора:
+380636491199
inverium.platform@gmail.com