Лекція-триптих Аліни Гаєвої

«МОДА. ЖИВОПИС. АРТ»

Запис

Про подію

Лекція-триптих від Аліни Гаєвої розкриє багатогранність її талантів та дозволить зрозуміти, як один з них перетікає у інший, створюючи цілісне мереживо її життя.

МОДА – заснування у 2017 році бренду українського одягу GA.EVA разом із сестрою-близнючкою Каріною: шлях від ідеї – через власну філософію – до перемог і сталості.

ЖИВОПИС – графічні нариси Аліни перетворюються на унікальні полотна, сповнені символізму, чуттєвості та сміливих колористичних рішень.

АРТ – безкомпромісні лінії, що виходять з-під її рук, набувають нових сенсів у численних колабораціях та жанрах сучасного мистецтва: дитяча мультиплікація, музичні відеокліпи, ілюстрування книжок, музейні проекти, татуювання – все це неповний перелік того, що вже пронизане впізнаваною стилістикою Аліни Гаєвої.

Багатовекторність та глибина її таланту вражає багатьох.

І лише обрані зможуть почути лекцію та спробувати хоч трохи зрозуміти її феномен.

photo_2021-09-01_15-32-47

Спікер

photo_2021-09-01_15-32-49

АЛІНА ГАЄВА

Відома художниця, яка вже здобула визнання у багатьох напрямах сучасного мистецтва. Її унікальна графіка знаходить своє продовження у живописних полотнах, на одязі, у книжках та мультфільмах, а також навіки залишається у вигляді татуювань, котрі Аліна б’є власноруч.

Вона вчилася на архітекторку – а заснувала бренд українського одягу разом із сестрою-близнючкою Каріною. Вона є двоюрідною правнучкою Марії Приймаченко – але не має жодного її полотна.

Обрана менторкою міжнародного навчального курсу European Design Upgrade: Transnational Capacity Building (EDU) – міждисциплінарного проекту з підвищення професійного рівня молодих дизайнерів та розвитку креативних команд, розробленого спільно із провідними викладачами-експертами з трьох країн: Бельгії, України та Фінляндії.

Брала участь у півсотні виставок по всій Україні та закордоном – у Франції, США, Німеччині, Литві.

У 2016-2017 роках була кураторкою проекту “Ukraine EXISTS”, що відбувався у Штаб-квартирі ООН (Нью-Йорк), Українсько-Американському культурному центрі (Нью-Джерсі) та Українському Музеї (Чикаго) і був присвячений чесній документалістиці подій на Донбасі та популяризації молодого українського мистецтва закордоном.

Чому варто піти?

  • УНІКАЛЬНІСТЬ

Поринути у світ образів разом з їх авторкою, відчути неповторне поєднання різних форм та напрямів мистецтва

  • НАПОВНЕННЯ

Лекція складається з трьох частин та наповнена візуальними, звуковими і тактильними засобами для глибшого і цілісного сприйняття

  • АТМОСФЕРА

Голос та харизма Аліни Гаєвої заворожує так само, як і її роботи. Вечір у такій компанії за келихом вина – справді непересічна подія, що запам’ятається надовго

Тарифи

ONLINE
220 UAH

Запис лекції

+ добра справа

Допомога фонду “Життєлюб”

Контакти організатора:
+380636491199
inverium.platform@gmail.com