Марк Шагал:

польоти уві сні та наяву

Запис

Про подію

Якщо ви побачите на картині закоханих, що літають у небі над провінційним містом, сумнівів не буде – ці дивовижні образи створені пензлем вічного романтика Марка Шагала, історія творчості й любові якого не перестає надихати як сучасних художників, так і полум’яних закоханих.

Скільки таємного та казкового, а деколи і трагічного, закодовано в його роботах. Абсолютно унікально, як Марк Шагал оспівав любов усього свого життя – свою неперевершену Беллу.

Зараз роботи художника входять в десятку найдорожчих картин світу, а один із його ідилічних польотів разом з Беллою під назвою «Ювілей» був проданий на аукціоні в 1990 році за $14, 850 млн.

Однак, який сенс було закладено у таємничі образи художника? Чому картини Шагала такі популярні у сучасному просторі арт-ринку?

Дізнайтеся більше про всесвітньо відомого художника на лекції від Світлани Стоян «Марк Шагал: польоти уві сні та наяву».

photo_2021-09-24_12-52-00

Спікер

stojan-768x775

Світлана Стоян

Доктор філософських наук, доцент КНУ імені Тараса Шевченка, доцент Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, член НСХУ, директор Арт-центру «ALTER EGO».

Чому варто піти?

  • ЖИТТЄПИС

Найцікавіші та пікантні факти біографії художника

  • СУПЕРЕЧКА

Деталі гучного конфлікту між Шагалом та Малевичем: причини, мотиви та наслідки для обох художників

  • СИМВОЛІКА

Розшифровку з урахуванням психоаналізу і символіки основних мотивів картин Шагала

Тарифи

ЗАПИС ЛЕКЦІЇ
220 UAH

Архів, який збережеться у вас назавжди

+

добра справа

Допомога фонду “Життєлюб”

Контакти організатора:
+380636491199
inverium.platform@gmail.com