Не розкажуть у школі: освітній проєкт

26 листопада 19:00 - 21:00

Про проєкт 01

У школі ми проходили українську літературу ще з перших класів. Від віршів Шевченка до робіт шістдесятників. Багато часу проводили з біографіями та творами українських авторів у класі та поза ним.

Однак чи чіпляла нас шкільна програма? Комусь пощастило з вчителем, і було цікаво, а хтось ледве витримував урок. До літератури потрібен правильний підхід — і показувати її теж треба вміти.

Наша місія — презентувати українських авторів від Франка та Українки до Підмогильного й Костенко так, щоб ви дізналися більше й зачитувалися. Адже в українській літературі багато вимірів, тем і стилістик. Треба тільки зазирнути далі «рекомендованих для прочитання» 30 сторінок.

Розкажемо те, що не розкажуть у школі. Чекаємо на вас!

Спікер 02

Євгеній Стасіневич

Євгеній Стасіневич – літературний критик, популярний радіоведучий та ведучий програм про літературу на UA: Суспільне, лектор численних освітніх проектів, автор книги «Ціна питання», співредактор відділу культури в «Українському журналі» (Прага, Чехія).

Програма 03

27 лютого 2020
19:00 - 21:00

Не розкажуть у школі: Шевченко

Скількох Тарасів Шевченків ми знаємо – і скільки їх було? 👇🏻️️️️️

Шевченко-поет і прозаїк, Шевченко на засланні та в столичних салонах, Шевченко серед українців і серед росіян, Шевченко-міфотворець та Шевченко у приватному житті, і ще, і ще.

А скільки з цього ми виносимо зі школи, університету? Скільки є в інтелектуальній суспільній ротації? Мізер, дріб’язок.

Та куди важливішим є осердя його спадку, власне поезія. Чи коректно ми її читаємо і чи не вчитуємо, бува, туди чогось невластивого, сьогочасного? Як вона влаштована, як працює і для чого написана?

Чи можемо ми відповісти на це поза несвіжими штампами та ідеологічними перекосами? Можемо – і відповімо.

Шевченко – як і будь-який інший центр будь-якого іншого національного канону – заслуговує на те, аби бути багатостороннім й у своїй складності зрозумілим.

26 березня
19:00 - 21:00

Григорій Сковорода

Якщо говорити чесно, Шевченко був не єдиноможливою магістраллю розвитку української літератури: паралельний канон можна відбудувати від фігури Григорія Сковороди – чи то найзначнішого філософа-поета в нашій культурі, чи то «першого гіппі зі Слобожанщини».

Яким він був і чому був саме таким, якою мірою він є «українським» та що принципово нового сповістив і зробив своєю направду багатовекторною діяльністю той, хто вражав за життя та продовжує дивувати нині?

23 квітня
19:00 - 21:00

Пантелеймон Куліш

Пристрасних противників у Шевченка завжди був легіон і трошки зверху. Але от потенційно рівновеликих та інтелектуально кремезних, таких, хто реально – і на високому рівні – пропонував альтернативу шевченківській історико-поетичній візії, то такий був хіба один: Пантелеймон Куліш.

Історик і прозаїк, публічний інтелектуал та перекладач, харизмат і культутрегер – що нам доконечно необхідно знати про нього сьогодні?

28 травня
19:00 - 21:00

Іван Франко

Франко: він не просто не Каменяр, він літератор максимально живий, нерівний, ідейно плинний – але таки першорядний. Той, хто вирішив заробляти винятково писанням, хто втілював у життя «сім’ю по-соціалістичному» та розсварився на смерть із близькими для себе поляками.

Чиїм демоном на багато років став Драгоманов і хто сам мало не став нобелівським лауреатом – все це Іван Франко, якого мусимо побачити не плакатно, а в 3D. Цим і займемося.

25 червня
19:00-21:00

Іван Нечуй-Левицький

Статус Івана Нечуя-Левицького як «шкільного класика» максимально двозначний. З одного боку, його «Кайдашеву сім’ю» справді читають і згадують з часом як той – мало не гумористичний – текст, що виправдовує собою решту «похмурих і злободенних» книг 19 століття. З іншого ж – поза цим у свідомості пересічного читача про Нечуя не зберігається нічого. Тобто зацікавленість і крайня однобокість.

30 липня
19:00-21:00

Леся Українка

Здається, Лариса Петрівна Косач – або ж Леся Українка – увагою геть не обійдена. Вона в першому ряду літканону і культурного пантеону загалом, вона на грошах і принтах, про неї готується байопік та ведуться роботи щодо нового зібрання її творів.

Поза тим, за останні тридцять років була не одна – і то плідна – спроба перепрочитати доробок Українки. Тому виклики у дискусіях про письменницю іншого, ніж із рештою наших класиків, порядку: на яке тлумачення пристати, яких критичних берегів триматися і в який спосіб відчитувати її зазвичай вибагливо збудовані драми? Чи може бути тут вичерпною феміністична або постколоніальна оптика? І що зараз треба приймати за основу – а що зрізати як надінтерпретацію? Тобто розмову нині слід будувати ось як: ким пані Косач була – і ким вона не була, і в житті, і в своїй украй інтенсивній літературній діяльності?

З’ясуємо спільними зусиллями.

27 серпня
19:00-21:00

Михайло Коцюбинський

Коцюбинський – приклад письменника, якому вдалося. Вдалося ще за життя стати справді визнаним класиком, якого реально читали; вдавалося поєднувати роботи з писанням (і любов до двох жінок), а мандри – з роботою; врешті йому таки вдалося відірватися від неоромантизму, написавши безсумнівно модерністські тексти. Що зовсім не знімає ряд принципових питань, якраз навпаки – загострює їх.

На якому ґрунті постає Коцюбинський-літератор, ким надихається і в кого вчиться? Що є смисловим та стилістичним осердям його прози? Чому він так і не написав жодного роману – і кого слід вважати його учнями, талановитими та не дуже?

І чи саме «Тіні забутих предків» – найдосконаліша проза Коцюбинського? Розберемось.

24 вересня
19:00-21:00

Володимир Винниченко

Володимир Винниченко – фігура химерного статусу. Без нього неможливо уявити українську революцію: Винниченко очолював Генеральний секретаріат Центральної Ради, пізніше став головою Директорії; але всі свої політичні битви він урешті програв. Також без нього не вийде помислити тодішній літературний ландшафт: п’єси «Брехня», «Гріх» та «Чорна Пантера і Білий Ведмідь», романи «Чесність з собою», «Сонячна машина»; проте в каноні місця Винниченкові теж не знайшлося.

Письменник ще від перших прозових спроб скандалізував і дратув своїх читачів, видався надміру натуралістичним та «соціалістичним». І мав небувалий успіх. Що від усього цього залишилось нині? Чи не забагато в ньому публіцистичності – та не замало власне новаторства?

З’ясуємо спільними зусиллями.

26 листопада
19:00-21:00

Жіночий канон

Є офіційні культурні та літературні канони, а є бічні й альтернативні. Хоч від того вони не менш важливі. З жіночим каноном в українській літературі схожа історія: ним прицільно почали займатися у 90-х роках минулого століття, чимало фігур тоді буквально виплили з небуття, проте за все жіноче письмо у свідомості широких мас відповідає мало чи не однооосібно Леся Українка. Але ж літературна реальність точно строкатіша та ширша.

По-перше, Ольга Кобилянська: чи є вона рівнозначною до Українки фігурою, якій традиції належить та що нового привнесла в літературу доби раннього модернізму? По-друге, Олена Пчілка і Наталія Кобринська: якою є справжня роль авторок, що їх звикли розглядати в контексті суспільно-культурному, та не власне літературному? Що у них заслуговує на прочитання нині? А Чайка Дністрова, а Наталена Королева, а Юлія Шнайдер? А Ганна Барвінок та Людмила Старицька?

Якими є роль та значення кожної з них зосібна – і чи можемо ми виміряти сьогодні кумулятивний ефект їхнього письма, яке до сих пір, із різних причин, знаходиться у напівтіні? Спробуєм.

22 грудня
19:00-21:00

Неокласики

20-ті роки 20-го століття в українській літературі – період максимально особливий. Соціальні зміни, культурний вибух, мистецькі пошуки. А ще конкуретні естетичні візії, видавничі можливості, перетин і дифузія культурних практик, перехід кількості в якість, дискусії та унаочнення нових орієнтирів. І різномасті школи, групи, осередки та об’єднання. А «перші серед рівних» – київські неокласики.

Микола Зеров і Павло Филипович, Максим Рильський і Освальд Бургардт, Михайло Драй-Хмара та Віктор Петров-Домонтович: кого слід вважати центром гуртка і чи був той офіційним? Що безсумнівно усіх їх поєднувало, як це пов’язано з класикою та модернізмом і чи можливо уявити «червоний ренесанс» без неокласиків?

Січень 2021

Павло Тичина

Лютий 2021

Валер'ян Підмогильний

Березень 2021

Віктор Петров-Домонтович

Квітень 2021

Футуристи

Травень 2021

Шістдесятники

*дати та порядок лекцій можуть змінюватися

Записи лекцій
та більше
04

Чому варто стати частиною проєкту 05

Нешкільний погляд на знайомі обличчя

Орієнтуватися в працях митців слова стане значно легше.

Ніяких переказів біографій – тільки те, що насправді цікаво, те, що поза несвіжими штампами та ідеологічними перекосами.

Нетиповий лектор

Євгеній Стасіневич – літературний критик та літературознавець, куратор виставок та людина, що зробила свій внесок у WOW Ukraine.

Журналісти пишуть, що рай на землі – це його лекції, ми ж їх проводимо.

Комплексна програма

Від класиків до шістдесятників.

Про Шевченко, Лесю, Франка – усіх авторів першої величини. Нечуй-Левицького, Тичину, Драгоманова і особливо тих, про кого розповідають значно менше. А даремно.

Чекаємо на всіх, хто 06

  • Цікавиться українською культурою, мистецтвом і літературою, та прагне більшого за те, що дає шкільна програма.
  • Хоче більше дізнатися про розвиток української літератури та творчість українських письменників.
  • Прагнуть розширити свої знання про життя українських класиків та зрозуміти більше про контекст їхньої роботи.
  • Любить читати, аби поповнювати свій словниковий запас та розвивати креативність.
  • Вже читав українську класику та модерністів, однак прагне зазирнути глибше.
Якщо ви чуєте голос нашого спікера на онлайн-трансляції або живий лекції, значить ви співучасник! Співучасник доброї справи.
INVERIA TALKS передає 10% з кожного квитка благодійному фонду «Життєлюб». Ми приєдналися до підтримки Ба і Ді, адже вони зараз – найбільш вразливі до коронавірусу та потребують уваги найбільше.

Допомогти “Життєлюбам” більше

Тарифи 07

Не розкажуть у школі: Коцюбинський

27 серпня 19:00

Квиток
на одного

400 UAH

Не розкажуть у школі: Коцюбинський

27 серпня 19:00

Квиток
на двох

700 UAH

Не розкажуть у школі: Коцюбинський

27 серпня 19:00

Онлайн
трансляція

220 UAH

Для тих, хто хоче більшого 08

Не розкажуть у школі:

освітній проєкт

5 лекцій

1500 UAH

Не розкажуть у школі:

освітній проєкт

10 лекцій

2900 UAH

Не розкажуть у школі:

освітній проєкт

15 лекцій

4050 UAH

Місце зустрічі

Лекція відбудеться у просторі “INVERIA 360°”, вул. Володимирська, 49а.

[ultimate_google_map width=”110%” height=”420px” lat=”50.447401″ lng=”30.514468″ zoom=”15″ scrollwheel=”disable” infowindow_open=”off” marker_icon=”custom” icon_img=”id^359|url^https://event.inveria.com.ua/wp-content/uploads/2019/07/geo.png|caption^null|alt^null|title^geo|description^null” zoomcontrol=”true” top_margin=”none” map_override=”ex-full” map_style=”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”][/ultimate_google_map]

Контакти організатора:
+380636491199
inveriapartners@gmail.com