Сторітелінг та нація. Як створити країну-лідера

Запис

Про подію

Чи знаєте Ви, що від історій, які були розказані відомими лідерами у різні часи, змінився перебіг світової історії? Саме так, бо історії керують світом!
Якісно змінивши нинішній сторітелінг, ми зможемо переписати негативний сценарій розвитку України, замінивши його на новий та більш сприятливий.

Якщо Вам не байдуже майбутнє нашої країни і Ви хочете дізнатися, що саме зробило Україну такою: корумпованою, бідною та слабкою, і найголовніше, що робити далі, – тоді ласкаво просимо на лекцію «Сторітелінг і нація» від письменника, автора концепції «Глобального сторітелінгу» – Валерія Примоста.

Але будьте готові: ця інформація може буквально підірвати ваш мозок!

photo_2021-10-28_22-53-22

Спікер

photo_2021-10-28_22-53-24

Валерій Примост

Письменник, сторітелер, сценарист, аналітик майбутнього (візіонер). Автор концепції «Глобального сторітелінгу», автор книжок. У минулому креативний директор кількох відомих рекламних агенцій і каналу 1+1.

На лекції ви:

Почуєте унікальну інформацію, над якою навряд чи замислювалися: як сторітелінг вплинув на розвиток людства та окремих націй

Дізнаєтеся, чи можливо – змінити майбутнє України на краще за допомогою сторітелінгу

Візьмете участь у спекотній дискусії з іншими небайдужими людьми та нашим спікером

Отримаєте задоволення від теплої атмосфери, інтелектуального спілкування, а також смачної кави, келиха вина та солодощів, адже це також входить у вартість квитка!

ТАРИФИ

ЗАПИС ЛЕКЦІЇ
220 UAH

Відеозапис лекції + добра справа

(10% від вартості відеолекції ми перераховвуємо до фонду “Життєлюб”)

Допомога фонду “Життєлюб”

Контакти організатора:
+380636491199
inverium.platform@gmail.com