Владислав Троїцький

Записи лекцій спікера

Про Спікера 01

Владислав Троїцький – режисер, продюсер, сценограф. Засновник та художній керівник першого в Україні незалежного театру «Дах», творець та президент міжнародного мультидисциплінарного фестивалю ГогольFest. Засновник і художній керівник гуртів «Дахабраха», фрік-кабаре «DakhDaughters», «NovaOpera», «ЦеШо». Саме йому вдалось заснувати «культурну вакцинацію» в образі своїх творчих проектів і надихати молоде покоління на створення власної сучасної ідентичності. Ми запрошуємо вас стати частиною лекції-діалогу, що стане точкою відліку для вашого нового сприйняття культури. Ви почуєте про те, чи потрібна нам культура і якою вона має бути, щоб впливати на нас так само, як ми впливаємо на неї.

1_Vlad Troitskyi

Чому варто приєднатися: 02

✍🏻 Наповнення лекції

Ви почуєте діалог про життя та культуру. Про те, який вплив культура має на нас і як на неї впливають люди. Чи розуміємо ми, за що ми платимо податки і як вони впливають на мистецтво, яке і є втіленням культури.

✍🏻 Новий формат

Ми започатковуємо новий формат зустрічі: лекція-діалог з Владиславом Троїцьким, де ви почуєте про те, як життя впливає на культуру і як культура змінює життя.

✍🏻 Спікер

Владислав Троїцький – Засновник ЦСМ «ДАХ»,режисер, продюсер, сценограф, художній керівник, творець «ДахаБраха», «DakhDaughters», «NovaOpera», «ЦеШо», творець та президент фестивалю сучасного мистецтва ГогольFest. Його проекти – це квінтесенція досвіду та унікального погляду на мистецтво.

Запис лекцій 03

Ця лекція - це півтори години подорожі у світ мистецтва і культури, це діалог про життя і зміну ваших особистих кордонів, які обмежують чи навпаки – дають простір для сприйняття нового і складного мистецтва.

Контакты организатора:
+380636491199
inverium.platform@gmail.com